Google da arayınFlexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

Herşey FULL || Hersey FuLL sitesindeki Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable) isimli konu görüntüleniyor...

+ Cevap Ver
12 SonSon

Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

 Diger Mesleki Programlar Katagorisinde ve  Reklamcı ve tabelacı programları Forumunda Bulunan  Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Reklamcıların.. Özellikler Tabelacıların.. Kullandığı Program. [COLOR="RoyalBlue"][B]Reklamcıların.. özellikler tabelacıların.. ve Cut Plotter (Folyo-Film kesimi) kullanıcıların kullandığı Corel tarzı ancak corel kadar ...

 1. #1
  Süper Moderatör masum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.10.09
  Mesajlar
  1.104
  Reklamcıların.. Özellikler Tabelacıların.. Kullandığı Program.

  flexi box 2002 - Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

  55230865 - Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

  [COLOR="RoyalBlue"][B]Reklamcıların.. özellikler tabelacıların.. ve Cut Plotter (Folyo-Film kesimi) kullanıcıların kullandığı Corel tarzı ancak corel kadar geniş kapsamlı olmayan (7.5 nasıldır bilmiyorum) ve bir çok Kesim plotterin uzun metrajlı çıktı almasını sağlayan adı üzerinde sign yazılımı.. Başına Advert değilde Flexi konulmuş esaslı bir tabelacı programıdır.. Corel varken bunu Hiç kullanmak nasip olmadı. Bildiğim kadarı ile yazılım reklam sektörünün PC'ye geçişinden bu yana verdiği hizmet sıralamasında ilklerden. ancak bu düzende çalışmış ve buna alışmış olan insanların ve nerden bakılırsa bakılsın Corel kullanıcılarının bile İmport-Export'a la bağdaştırarak kullanma ihtiyacı duyduğu bir zerzevat.. . Çünkü Corel bir çok plotterin uzun çıktı almasını desteklemiyor. (Şahsen benim makinada 3.2 metre çıktı alabiliyorum. Oysaki 50 metreye kadar almam gerekli ancak Flexi Sign bunu hiç problem etmiyor.) Corelin tasarım düzeneği hakkını 100%100 olarak versekte teknik olarak elle tutulur yanları biraz yetersiz. Bu yüzden şart ve lazım gelen bir program.. Ve sanırım kolay bulunan bir yazılım değil.. Haliyle meslek adına yazılmış bir yazılım.. . ve artı KDV si var...
  The industry standard for Sign Making software, SAi's Flexi Family 8 continues to offer your Sign Making business innovative tools with very profitable results. By integrating finely tuned technology with years of feedback from our Sign Making partners and users, Flexi Family 8.5 maintains its status as the number one choice for dependable, feature-rich Sign Making software with uncompromising quality.

  The Flexi FAMILY offers a full line of 6 different products for professional sign making. Whether you are looking for a simple package for text layout and vinyl cutting, high production features with cutting and printing tools or something in between, SAi has a software solution for you.
  # Smart, Easy and Powerful
  # Print & Cut Made Quick, Easy and Accurate
  # Gerber User Support
  # Complete Color Separation Controls

  Flexi 8.5 Whats New
  Flexi 8.5 Features list

  FlexiSIGN-PRO™
  The SAi flagship product, offers the total solution for any Sign Making business. With genuine Adobe® PostScript® 3 RIP engine, ICC profile support and built-in direct drivers, FlexiSIGN-PRO offers a complete set of design, cutting, RIPing and printing tools for maximum productivity.


  FlexiEXPERT™
  The package for the professional sign maker who requires advanced vinyl cutting and bitmap editing tools, without color-printing output. FlexiEXPERT includes full design, text serialization and color tracing features, as well as job estimating for accurate project management and design templates for faster production.


  FlexiPRINT & CUT™
  Abrand-new design, scanning and tracing software package with complete cutting output. FlexiPRINT & CUT has the versatility to RIP and print to two devices simultaneously. Text Styles and Job Statistics are also included for impeccable results.


  FlexiSIGN™
  The mid-level Sign Making package provides exceptional tools to produce high-quality signage without a large initial investment. In addition to design, vinyl cutting, scanning and tracing capabilities, FlexiSIGN also includes Job Statistics and Text Styles for enhanced performance..


  FlexiLETTER™
  The entry-level layout and cutting package, features file import/export, full text manipulation and direct drivers for the industry's most popular vinyl cutters.
  FlexiDESIGNER™
  A program you can use as a second, design-only station. Get all the design, layout and image editing features of FlexiSIGN-PRO, as well as file preparation for output on another Flexi Family station, without the full price investment., offers the total solution for any sign making business.


  indirdiginiz iso uzantılı dosyayı cd ye yazdırın.
  iso extension file to burn to cd

  Install Notes :
  Run Autorun.exe

  İnstall Manager. ekranında
  Run in demo mode. yi işaretle
  sonra
  (Inside Key folder).Klasöründeki key.exe çalıştır.
  Key.exe çalışmadan önce bu program system trayda çalışmıyor olmalı.
  Key.exe copy paste ile program files teki programın install klasöründe çalıştırdım.

  Programı kurdum çalışıyor.

  program was attempted working


  1. Install SP1 1251 Update. (Inside Key folder).
  Good run in demo mode, the Mark
  2. Run key.exe (Inside Key folder).

  download/indir

  toplam 2 gb
  rar pass:
  Rar Pass : 123456

  http://hotfile.com/dl/146319575/fdf6...part1.rar.html
  Kod:
  http://hotfile.com/dl/146309474/65a0674/d30046reklam.part2.rar.html
  http://hotfile.com/dl/146330731/683e7d0/d30046reklam.part3.rar.html
  http://hotfile.com/dl/146282940/a220579/d30046reklam.part4.rar.html
  http://hotfile.com/dl/146291396/e01e114/d30046reklam.part5.rar.html
  http://hotfile.com/dl/146300701/72f0369/d30046reklam.part6.rar.html
 2. #2
  Süper Moderatör masum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.10.09
  Mesajlar
  1.104
  FlexiSIGN PROv8511248MultilingualPo - Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

  Flexi Sign Pro Scanvec, vektör düzenleme için profesyonel bir yazılımdır. Bu yazılım, özellikle reklam sektöründe ağırlıklı olarak çalışan, çizici ile profesyoneller için tasarlanmıştır, vinil etiket kesti. Corel benzer işlevleri çizimi.

  FlexiSIGN-PRO, herhangi bir signmaking iş için toplam bir çözüm olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir. OLE, gelişmiş bitmap filtreleri, düzenleme ve Adobe dahil olmak üzere tam vinil kesim ve renkli baskı özellikleri ile birlikte özel efektler? PostScript? 3, ICC renk profilleri, kütüphaneler ve vinil renkleri. Popüler inkjet, termal transfer ve baskı / kesme cihazlarının yanı sıra, vinil kesiciler direkt sürücüleri içerir.

  Scanvec-Amiable FlexiSIGN signmaking ile mevcut olan en gelişmiş yazılım signmaking yazılım getiriyor. Signmaking uzmanlık on yıl ile bu işareti yazılım verimliliğini artırmak, yenilikçi ve güçlü tasarımları ile kendinizi ifade, yaratıcılık ilham ve büyük özellikleri ton verir. Yarış arabaları, kamyon, tekne, araba ya da kamyon, açık ve kapalı işaretler için banner oluşturmak, ısı transferi ve çıkartmalar kesme ve baskı uygulamaları vinil kesim olsanız, biz sizin için doğru signmaking yazılım var. Yaratıcılık ve size ilham verecek en son teknoloji ile, sizin başarınız sigortalıdır. Işareti iş en iyi yazılım ile kendinizi ifade edin.

  FlexiSIGN-PRO v8.5.1.1248 Multilingual Portable | 294 MB

  Flexi Sign Pro Scanvec, is a professional software for editing vector. This software is intended especially for the professionals who work with plotter, mainly those working in the advertising business, cut vinyl sticker. Drawing functions similar to Corel.

  FlexiSIGN-PRO was designed and built to be the total solution for any signmaking business. It OLE, advanced bitmap filters, and editing and special effects along with full vinyl cutting and color printing features including Adobe ? PostScript ? 3, the ICC color profiles, libraries and colors of vinyl. It includes direct drivers for popular inkjet, thermal transfer and print / cut devices, as well as vinyl cutters.

  Scanvec-Amiable brings the most advanced software signmaking software available with FlexiSIGN signmaking. With ten years of signmaking expertise, this sign software gives you tons of great features to enhance your productivity, inspire your creativity and express yourself with designs that are innovative and powerful. Whether you’re cutting vinyl applications for race cars, trucks, boats, cars or trucks, creating banners for outdoor and indoor signs, cutting and printing heat transfers and decals, we have the right signmaking software for you. With your creativity and our latest technology to inspire you, your success is insured. Express yourself with the best software in the sign business today.


  tek tıkla çalışır .
  crack serial istemez full.


  DOWNLOAD/İNDİR


  Kod:
  http://hotfile.com/dl/133587386/9528e98/FlexiSIGN-PRO.v8.5.Portable.part1.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133586897/7f2ae98/FlexiSIGN-PRO.v8.5.Portable.part2.rar.html

  http://hotfile.com/dl/133587386/9528...part1.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133586897/7f2a...part2.rar.html
  Yasaklı sitelere giremiyorsanız.Tıklayın
  b74745avatar22c - Flexisign Pro 8.5 Full (Scanvec Amiable)

  Lütfen bu sitenin sizin için faydalı oldugunu düşünüyorsanız .
  Bu siteye katkıda bulunmak istiyorsanız reklamlara tıklayın.
  Lütfen Kırık linkleri bildirin.
  Dosyalarınızı torrentle indirmek için program:
  http://download.utorrent.com/1.7.5/utorrent.exe
  torrent program oyun arama
  linke tıklayın
  http://www.kat.ph/new/
  search karşısındakı bant içine yaz okeyle

 3. #3
  draqonxd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  21.03.11
  Mesajlar
  3
  Flexi sing 8


  El mejor programa del mundo para Plotter y Corte de Impresiòn en version Full-Full Flexisign Pro es un programa creado específicamente para diseño y producción de rótulos, con una simple interface de ploter con un bonito eslogan, incorpora prestacións únicas, no contenidas nunca juntas en ningún otro programa. una de las mejores prestaciónes de los programas líderes del mercado de diseño en Artes Gráficas: Aldus Freehand, Adobe Illustrator, Letraset LetraStudio, Canvas, ect.

  Flexisign Pro, es el paquete de rotulación de nivel Profesional de Scanvec Amiable, integra excepcionales herramientas para la producción de rótulos de alta calidad sin necesidad de realizar una elevada inversión inicial. Además de las funciones de diseño, corte de vinilo, vectorización y trazado, FlexiSIGN también incluye Estadísticas de Trabajo y Estilos de Texto para mejorar las prestaciones.


  Caracteristicas de Flexisign Pro:

  FlexiSIGN-PRO, el producto estrella de Scanvec Amiable, ofrece la solución total para el mercado de rotulación. Con su genuino motor Adobe® PostScript® 3, soporte para perfiles ICC y controladores integrados, FlexiSIGN-PRO ofrece completas herramientas para diseño, corte, ripeado e impresión para conseguir una máxima productividad.

  FlexiEXPERT es indicado para el profesional de la rotulación que necesita de avanzadas herramientas de corte de vinilo y edición de bitmaps pero que no necesita de la impresión en color. FlexiEXPERT incluye completas funciones de diseño, serialización de texto y trazado de color, así como el Cálculo de Presupuestos para una exacta gestión del proyecto y plantillas de diseño para acelerar la producción.

  FlexiSIGN, el paquete de rotulación de nivel medio de Scanvec Amiable, integra excepcionales herramientas para la producción de rótulos de alta calidad sin necesidad de realizar una elevada inversión inicial. Además de las funciones de diseño, corte de vinilo, vectorización y trazado, FlexiSIGN también incluye Estadísticas de Trabajo y Estilos de Texto para mejorar las prestaciones.

  FlexiLETTER ofrece las funciones básicas para un negocio de rotulación. Disponible en este software de entrada al diseño y corte están funciones como la importación / exportación de archivos, la manipulación de texto y los controladores directos para los cortadores de vinilo más populares del mercado.

  FlexiDESIGNER, una pura aplicación de software de diseño, que le permite tener una segunda estación para sólo-diseño o ventas en las que las composiciones se puedan mostrar al cliente sin tener que interrumpir la cadena de trabajo. Pondrá a su alcance las más avanzadas funciones de diseño, edición y composición de imágenes de FlexiSIGN-PRO para preparar archivos para su proceso en otras estaciones FlexiSIGN-PRO.

  Y, a medida que su negocio crezca y requiera unas capacidades de producción más avanzadas, deje que Flexi crezca con usted. La actualización de un nivel a otro es una transición perfecta dentro de la familia Flexi 7.

  SOPORTA TODAS ESTAS MARCAS DE PLOTTERS
  Agfa, Allen datagraph, Anagrap, aristo, Asbru, Automation, Brady, Brain Power, Calcomp, Canon, Colorspan, Concept, Desktop Printer, Dgi, Eagle, Encad, Epson, Esab, Fargo, Flexi, Fujifilm, Fuji Xerox, GCC, Gerber, Grafityp, Graphtec, Gri, Hewlett packard, Houston instrument, Infiniti, Ioline, Kongsburg, Kroy, LG-Palopoli, L-tech, Machine Automation, Mecamatic, Mimaki, Mutoh, New Star, Newing-Hall, Norris Booth, Oce, Pericut, Plotter Tech, Primera Technology, Prismjet, Resolve, Roland, Seiko Instrument, Selex, Sign, Summa, Tektronix, Upstar, Vinyl Express, Vytek, Wild, Zeta y Zund.


  DOWNLOAD/İNDİR
  Size : 512 Mb. cortados con Winrar


  Kod:
  http://hotfile.com/dl/133652546/171320e/Scanvec_Amiable_Flexisign_Pro_8.5_masum.part1.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133654397/ab73689/Scanvec_Amiable_Flexisign_Pro_8.5_masum.part2.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133656874/046f2f2/Scanvec_Amiable_Flexisign_Pro_8.5_masum.part3.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133659060/fef2415/Scanvec_Amiable_Flexisign_Pro_8.5_masum.part4.rar.html


  http://hotfile.com/dl/133652546/1713...part1.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133654397/ab73...part2.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133656874/046f...part3.rar.html
  http://hotfile.com/dl/133659060/fef2...part4.rar.html
12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

LezzetSaati


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389